Bizi Takip Edin!

Karavanla Gezebileceğiniz En Keyifli Yerler

Farklı şehirleri ve coğrafyaları keşfetmenin en keyifli yollarından biri olan karavan yolculukları konaklama sorunu yaşamadan tatil yapmak isteyenler için ideal bir seçenek olabilir. Siz de tek başınıza ya da sevdiklerinizle birlikte yeni yerler görmek ve farklı kültürleri tanımak için karavan yolculuklarını tercih edebilirsiniz. Doğal güzellikleriyle ve tarihî yapılarıyla insanı büyüleyen ülkemizin karavanla ziyaret edebileceğiniz birbirinden güzel yerlerini sizin için derledik.

İstanbul’a Yakın Bir Doğa Harikası: Sapanca Gölü

Marmara Bölgesi’nin Sakarya ve Kocaeli illeri arasında konumlanan Sapanca Gölü dört mevsim boyunca ziyaret edebileceğiniz huzur dolu bir yer. Gölün çevresinde yer alan karavan kamp alanlarına aracınızı park edip burada keyifli zaman geçirebilirsiniz. Dilerseniz eşsiz bir göl manzarası eşliğinde sevdiklerinizle birlikte yemek yiyebilir ya da sandal kiralayıp gölde ufak bir gezintiye çıkabilirsiniz.

Karadeniz’in Parlayan Yıldızı: Trabzon

Sümele Manastırı, Altındere Vadisi, Çal Mağarası ve eşsiz doğal güzellikteki yaylalarıyla Trabzon her sene binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlıyor. Tertemiz havası ve zengin bitki örtüsüyle görenleri kendine hayran bırakan Trabzon’u karavanla gezmekse hem konforlu hem pratik bir seçenek olabilir. Böylece ziyaret etmek istediğiniz farklı ilçeleri ve Trabzon’daki cazibe noktalarını tek tek gezebilir, karavan kamp alanlarında durup geceyi burada geçirebilirsiniz.

Dünyanın En Eski Kentlerinden Biri: Van

Doğu Anadolu Bölgesi’nin en özel şehirlerinden biri olan Van binlerce yıla dayanan köklü tarihi ve kültürel mirasıyla karavan severlerin uğrak noktaları arasında yer alıyor. Siz de şehrin birbirinden uzak noktalarına konumlanan kalelerini, tarihî eserlerini ve müzelerini ziyaret edebilmek için şehri karavanla gezmeyi tercih edebilirsiniz. Dilerseniz Van’daki ya da Van Gölü sahilindeki karavan kamp alanlarında konforlu bir şekilde konaklayabilir, unutulmaz bir gün geçirebilirsiniz.

Deniz, Kum ve Güneş: Antalya

Türkiye’nin en turistik yerlerinden biri olan Antalya birbirinden güzel kumsallara, etkileyici doğal güzelliklere ve ilgi çekici müzelere ev sahipliği yapıyor. Dört mevsim boyunca yerli ve yabancı turistleri ağırlamaya devam eden Antalya’da unutulmaz anılar biriktirmek ve bu şehri adım adım keşfetmek için karavan tatilini tercih edebilirsiniz. Alanya, Muratpaşa, Serik ve Kaş gibi ilçeleri keşfederken dilediğiniz yerde durabilir ve bütün günü doğanın içinde geçirerek Akdeniz’in keyfini çıkarabilirsiniz. 

PAYLAŞ

NBL ÜRÜNLERİ