Bizi Takip Edin!


NBL ürünlerinin resmi satış noktası eczanelerdir. NBL ürünlerini size en yakın eczaneden isteyebilirsiniz.

Gıda takviyelerinin orijinalliğinin sorgulanabildiği bir sistem maalesef bulunmuyor. Barkod yada seri numarası ile online satın alınan ürünlerde kontrol sağlayamıyoruz.

İnternet üzerinden satışı yapılan ürünler bizim kontrolümüz dışındadır. Ürünlerimizin resmi satış noktası eczanelerdir.

NBL portföyünde birçok farklı ürün bulunmaktadır. Size uygun olan NBL ürünü için lütfen hekiminize ve eczacınıza danışınız.

Probiotic grubunda; NBL Probiotic Comfort 3 yaş ve üstü, NBL Probiotic Kids 4 yaş ve üstü, NBL Probiotic ATP 3 yaş ve üstü, NBL Probiotic Gold 11 yaş ve üstü, NBL Probiotic Optima’yı 11 yaş ve üstü kullanabilir.

NBL Immuno Formula 18 yaş ve üstü, NBL Focus Formula 11 yaş ve üstü, NBL Osteo Formula 11 yaş ve üstü , NBL Alora 11 yaş ve üstü kullanabilir.
Glukozamin Kollajen grubunda; NBL Glukozamin Kondroitin MSM, NBL Glucosamine Chondroitin Advanced 18 yaş ve üzeri, NBL Collagen Plus ise 11 yaş ve üzeri kullanabilir.

NBL Gynobiotic 11 yaş ve üstü, NBL Pregna Omega 18 yaş ve üstü kullanılabilir.

Ürünlerin kullanım bilgisi ürün sayfalarında yer almaktadır. İlgili ürünün sayfasından kullanım bilgisine ulaşabilirsiniz.

Yönetmelik gereği endikasyon ya da hastalık durumunda kullanım önerisi yazamamaktayız. Doktorunuza danışıp, tavsiye ve onayı doğrultusunda kullanmanızı öneririz.

Ürünlerimizin herhangi birinde domuz ve katkıları bulunmamaktadır. Web sitemizdeki ürünler sayfasından istediğiniz ürünün içeriğini inceleyebilirsiniz.

Ürünlerimizin içeriklerine web sitemizdeki ilgili ürün sayfasından kolayca ulaşabilirsiniz.

Yasal mevzuat gereği ürün tavsiyesi yapamamaktayız. Size uygun Glukozamin ürünümüz için hekim ve eczacınıza danışınız.

Ürünümüzün yeni bir kaplama düzenlemesi vardır. Bitkisel içeriklerinden ötürü saklama esnasında renk koyulaşmaları olabilmekte, vitamin içeriklerinden ötürü de kendine has bir kokusu olabilmektedir. Ürünü temin ettiğiniz eczane ile iletişime geçebilir veya iletişim numaramız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Gebelik ve emzirme döneminde ilaçlarda olduğu gibi tüm besin takviyelerinin kullanımı öncesinde de mutlaka doktorunuza / eczacınıza danışmanızı öneririz. Gebelikte kullanıma uygun gıda takviyeleri ile ilgili bilgiyi doktorunuz / eczacınız verecektir.

Bağlı olduğumuz yönetmelik gereği endikasyon ya da hastalık durumunda kullanım önerisi yazamamaktayız. Doktorunuza / eczacınıza danışıp onayı doğrultusunda kullanmanızı öneririz.

NBL ÜRÜNLERİ