Bizi Takip Edin!

Hakkımızda

NOBEL İLAÇ

Yarım asrı aşkın tecrübesiyle küresel bir oyuncu olan Nobel, 1964 yılında tamamen yerli sermayeli bir şirket olarak kurulmuştur. Bugün Nobel, Türkiye’de üç, Kazakistan ve Özbekistan’da birer tane olmak üzere toplam beş üretim tesisiyle faaliyet gösterirken 20 ülkede de kendi organizasyonları ile tanıtım ve satış çalışmalarını yürütmektedir. Alanında uzman yaklaşık 3.000 kişilik uzman kadrosu bulunan Nobel, uluslararası standartlara göre ürettiği nitelikli ürünlerini yaklaşık 50 ülkeye ihraç etmektedir.

Türkiye’deki üretim ve Ar-Ge faaliyetlerini Düzce ve Gebze’de, hammadde üretimini ise Çerkezköy’de bulunan tesislerinde gerçekleştiren Nobel İlaç’ın genel merkezi İstanbul-Ümraniye’de bulunmaktadır.

Uluslararası standartlara göre üretilen etkin ve yüksek nitelikte ürünleriyle, yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefleyen Nobel ; bulunduğu 20 ülkede yürüttüğü pazarlama faaliyetlerini, birebir Türkiye’deki köklü kurallarıyla ve kendi kadrolarıyla gerçekleştirmektedir.

NOBEL TÜKETİCİ SAĞLIĞI

Nobel Tüketici Sağlığı, Nobel İlaç bünyesinde, tüketicilerin yaşam kalitesini artıran ürünleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu ürünleri şu şekilde gruplayabiliriz;

Probiyotikler, gebelik ve emzirme döneminde kullanılan takviye edici gıdalar, bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı vitamin ve mineral takviyeleri, kemik eklem ve kıkırdak sağlığı ürünleri, balık yağları ve bitkisel destek ürünleridir.

NBL

NBL; Nobel Tüketici Sağlığı’nın takviye edici gıda alanındaki ürünlerinin ortak çatı markasıdır.

Kaliteli, güvenilir, yeni teknolojilerle üretilmiş, etkinliği yüksek ürünleri tüketicilere sunar.
NBL ürünleri klinik çalışmalarla test edilmiş ve onaylanmıştır. Günümüzde önleyici tıbbın öneminin artmasıyla, tüketicilerin değişen ihtiyaçlarını da karşılamak üzere geliştirilen yeni NBL ürünleri yenilikçi yaklaşıma sahiptir. NBL, tüm ailenizin, her yaştan bireylerinin probiyotiklerden vitaminlere, glukozaminden omega kaynaklarına farklı ihtiyaçlarını karşılayabilen ürün portföyüne sahiptir.

NBL ÜRÜNLERİ