Bizi Takip Edin!

SİNDİRİM SİSTEMİ

Vücudumuzdaki her organın ve her sistemin, yaşamımızı sürdürebilmemizi sağlayan hayati görevleri vardır. Bunlardan biri de sindirim, bir diğer adıyla gastrointestinal sistemimizdir. Başlıca görevi aldığımız besinleri kan dolaşımına katılacak küçük boyutlara getirmek ve emilimini sağlamaktır.

Sağlıklı bir sindirim sistemi hastalıklardan korunmamız, iyi hissetmemiz ve genel sağlığımız için çok önemlidir. Çünkü düzenli çalışmayan bir sindirim sistemi, besin, mineral ve vitamin emilimini gerektiği şekilde sağlayamaz. Bu da vücut için gerekli besin öğelerini yeterli oranda alsak da eksikliğini yaşamamıza sebep olabilir.

 

Midede yanma, karın ağrısı, şişkinlik, gaz, kabızlık, hazımsızlık, ishal vb. problemleri sık sık yaşıyorsanız, bu durum sindirim sisteminizin düzenli çalışmadığı anlamına gelebilir. Bu tarz sindirim problemleri kesinlikle göz ardı edilmemeli, devamlılık arz ettiği durumlarda mutlaka bir doktora başvurulmalıdır. Çünkü sindirim sistemi problemleri hem beden hem de zihin sağlığımızı olumsuz yönde etkileyebilir.

SİNDİRİM SİSTEMİNİ DESTEKLEYEN ÜRÜNLERİMİZ

YETİŞKİN İÇİN PROBİYOTİKLER

ÇOCUKLAR İÇİN PROBİYOTİKLER

NBL ÜRÜNLERİ