GEBE SAĞLIĞI

Her anne adayının isteği, sağlıklı bir hamilelik geçirmek ve bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına almaktır. Hamilelik dönemi, annenin kendini bebeğine adadığı, günlük yaşam alışkanlıklarını değiştirdiği özel bir süreçtir.

Gebelik başlangıcından itibaren rutin doktor kontrollerine gitmek gerekmektedir. Doktor kontrolleri, anne ve bebeğin sağlığının yakından takip edilmesini sağlayarak, süreci onlar için daha güvenli bir hale getirmeyi sağlar. Gebelik öncesi ve gebelik dönemlerinde bazı sağlıklı yaşam alışkanlıkları benimsemek, sağlıklı bir hamilelik geçirmenin temel kuralıdır.

Hamilelik sürecinde bebeğin, anne adayının beslenmesine ihtiyacı olduğu bir gerçektir. Bu nedenle anne, dengeli beslenmeli, sağlığına dikkat etmelidir. Hamilelikte annenin ve bebeğin ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri içeren gıda takviyelerimizi aşağıda inceleyebilirsiniz.

HAMİLE SAĞLIĞI İLE İLGİLİ ÜRÜNLERİMİZ

NBL ÜRÜNLERİ

Bizi takip edin!@nblturkiye
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.